Sapanca INFO

Hafta sonu Sapanca’da Neler Yapabilirsiniz?

Arkadaşlarınızla beraber eğlenceli bir hafta sonu geçirebilir, gün sonunda konakladığınız villanıza dönebilirsiniz.Günübirlik Konaklama hizmetlerimizden yararlandığınız da arkadaşlarınızla beraber eğlenceli bir hafta sonu geçirebilir, gün sonunda konakladığınız villanıza dönebilirsiniz.

Size bazı önerilerimiz var!

Serpme Kahvaltı Yapın

Sapanca’da cıvıl cıvıl kuş sesleri eşliğinde, dere kenarında veya göl kenarında kahvaltı keyfi yapabileceğiniz pek çok mekan var. Havalar çok sıcak, derenin bizzat içinde kahvaltı yapabilir miyim? derseniz oda mümkün. Hayatınızın yoğun temposunu bırakıp biraz nefes alabilirsiniz. Kahvaltı sonrasında göl kenarında yada yemyeşil doğanın içinde yürüyüş yapabilirsiniz.

Sapanca Gölü Kenarında Sahil Yolunda Yürüyüş Yapın

Sapanca gölü kenarında ki yürüyüş yolumuz 3 km. uzunluğundadır.  Düzenli alışveriş reyonları, dinlenme mekânları, göl manzarasını izlemek için oturulacak alanların yanı sıra, geceleri görülmeye değer su oyunları platformu görülmeye değer ayrı bir güzelliği vardır.

İl Ormanı Tabiat Parkında Kendinizi Doğaya Bırakın

Meşe, Karaçam, Sarıçam, Kızılçamlarla dolu  ve 27 hektardan fazla yeşil orman örtüsüne sahiptir. Sessiz, sakin ayrıca Sapanca Gölünün eşsiz manzarası ile birçok vatandaşın dinlenme ve rekreasyon ihtiyaçlarını karşılar. Sakarya İl Ormanı Tabiat Parkı 4 mevsim aktif cafe, restaurant, market ile temiz ve dinlenme, konaklama yapılabilir haldedir.

Sapanca Naturköy Seyir Terasını Ziyaret Edin

Natürköy Seyir Terası Sapanca’ nın Göl Mahallesinde,  yeşilin binbir türlü şeklini barındıran bir vadinin tam ortasında, ziyaretçilerine doğanın bütün güzelliklerini doyasıya yaşatmak, manzarasıyla büyülemek için tasarlandı. Seyir Terası; muhteşem restoranı, bölgeye özgü iklimi, yeşillik alanları ve manzarasıyla sizleri doğanın kucağında rahatlığa davet ediyor.

Yorum Yap

İçimdeki BEN, Dışımdaki SEN ve SAPANCA ...