Sapanca INFO

Hidromed Hidrolik

Hidromed Hidrolik Anadolu insanının merakla başlayan macera tutkusunun endüstriyel başarıya dönüşen hikayesinin adıdır.Hidroliğin tanıtımı mı olur diye düşündük içimizden. Sonra dedik ki işi değil, işi yapanların hikayesi önemli… Sonuçta insanın ulaşımını sağlayan da bir makine. Ama o makinede kiminle yol aldığımız önemli.

Biz de şimdi başka bir yolculuğa çıkaracağız sizi: HİDROMED HİDROLİK SİSTEMLERİ

Hidrolik sistemlerin temel amacı, sıvı basıncını kullanarak güç ve hareket aktarımı sağlamaktır. Hidrolik sistemler, hidrolik sıvı adı verilen özel bir akışkanın kullanılmasıyla çalışır. Hidrolik sistemlerdeki ana amaç, bir noktada uygulanan basıncı hidrolik sıvı ile iletim hatları aracılığıyla diğer noktalara ileterek mekanik hareketi sağlamaktır. Bu hareket, hidrolik silindirlerin veya motorların çalışmasıyla gerçekleşir.

Böylece Hidrolik sistemler ile Güç Aktarabilir, Hareketi Kontrol edebilir, Yük Kaldırıp Taşıyabilir, Gücü Çoğaltabilir yada Yüksek Güç Yoğunluğu elde edebilirsiniz.

Hidrolik sistemler sektöründe kendini ispatlamış olan HİDROMED HİDROLİK, Anadolu insanının merakla başlayan macera tutkusunun endüstriyel başarıya dönüşen hikayesinin adıdır. HİDROMED HİDROLİK, hidrolik sistemlerinin iş dünyasında nasıl önemli bir rol oynayabileceğini gösteren ilhamın adıdır. HİDROMED HİDROLİK, hidrolik sistemlerin gücü ve avantajlarını güven, kalite ve özelleştirilmiş çözümler ile müşterilerine aktararak işletmelerin verimliliğini artırmanın adıdır.

Hidrolik Sistemleri Hangi Sektörlerde Kullanır? Faydaları Nelerdir?

Hidrolik sistemleri İnşaat, Tarım, Otomotiv, Havacılık ve Uzay, Denizcilik, Enerji gibi birçok endüstriyel sektörde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hidrolik sistemlerin birçok faydası bulunmaktadır. Yüksek Güç Yoğunluğu, Hassas Hareket Kontrolü, Dayanıklılık ve Uzun Ömürlülük, Esneklik ve Uyum Sağlama, Yüksek Verimlilik, Hızlı Tepki Süreleri, Çok Yönlü Uygulama Alanları, Güvenlik gibi faydalar hidrolik sistemlerin birçok endüstri ve uygulama alanında tercih edilmesini sağlar. Bu avantajlar, işletmelerin hidrolik sistemlerin gücünden ve potansiyelinden yararlanmasını sağlar. İşletmeler bu sayede verimliliklerini artırır ve daha verimli çalışmalarına yardımcı olur. Ancak, her işletmenin ihtiyaçları farklı olduğundan, hidrolik sistemlerin işletmelere sağladığı faydalar spesifik uygulama ve gereksinimlere bağlı olarak değişebilir.

Bu sebeple HİDROMED HİDROLİK’ tercih edebilirsiniz.

Neden HİDROMED HİDROLİK Tercih Edilmeli?

HİDROMED HİDROLİK, kurulduğu günden bu yana müşterilerinden aldığı güçle, amaç ve vizyonu doğrultusunda emin adımlarla hızla ilerlemeye ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir.

HİDROMED HİDROLİK, şu ana kadar Takım Tezgahları, Gıda Üretim Makinaları Hidrolik Sistemleri, Demir Çelik Üretim Hattı Hidrolik Sistemleri, Beton Santralleri, Ahşap İşleme Makinaları Hidrolik Sistemleri, Araç Üstü Ekipmanlar, Tünel Kalıbı, Mini Güç Kaynakları, Baraj Kapağı Üniteleri, Özel Üniteler, Hidrolik Boru Tesisatı, Metal Hareketli Kablo ve Hortum Taşıyıcıları, Otomotiv Üretim Bantları Hidrolik Sistemleri, İnşaat Makinaları Hidrolik Sistemleri, Hidrolik Silindir İmalatı, Demir Çelik Üretim Hattı Hidrolik Sistemleri gibi çalışmaları tamamlayarak hidrolik sistemleri endüstrisinde önemli rol oynayarak, müşterilerine yedek parça temini ve servis hizmetleri de vermiştir.

HİDROMED HİDROLİK, müşterilerinin spesifik gereksinimlerini anlayarak, bu gereksinimleri nasıl karşılayabileceğini ve işlerin nasıl daha verimli hale nasıl getirebileceği konusunda çözümler üretmiştir. Müşterilerin, sistemlerin doğru bir şekilde çalışması ve bakımının yapabilmesi, hidrolik sistemlerin nasıl kullanılacağına dair eğitimlerin verilmesi ve teknik desteğin sağlanmasını gerçekleştirmiştir.

HİDROMED HİDROLİK, geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. Demir Çelik Endüstrisi, Gıda Üretim Makinaları, İnşaat Kalıpları Makinaları, Cephe Temizlik Makinaları, Beton Santralleri, Taş Kırma ve Eleme Tesisleri, Dökümhane Makinaları, Presler, Test ve Analiz Makinaları, Ağaç İşleme Makinaları, Tarım Makinaları, Araç Üstü Ekipmanları gibi çalışmaları tamamlayarak hidrolik sistemleri endüstrisinde önemli rol oynamıştır.

Sadece bu kadar mı? Hayır!

Amaç ve Vizyonumuz Var!

HİDROMED HİDROLİK olarak amacımız, yüksek kaliteli hidrolik sistemleri, bileşenleri ve hizmetleri sunarak müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, dayanıklı ve güvenilir ürünler sağlamaktır. Ayrıca müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, sektördeki güncel teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikçi çözümler sunmak, rekabetçi fiyatlarla müşterilere çözümler sunarak ürün fiyatlarını optimize edip uygun maliyetli çözümler sunmaktır. HİDROMED HİDROLİK zamanında teslimat yapmayı, teknik destek ve müşteri hizmetleri vermeyi, müşterilerle uzun vadeli işbirlikleri ve güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi, müşteri ihtiyaçlarını anlamayı, onlarla birlikte çalışarak ve ortak hedeflere ulaşmayı vazgeçilmez amaç olarak ilke edinmiştir.

Bizi amaçlarımıza ulaştıracak olan ise vizyonumuzdur. HİDROMED HİDROLİK olarak sektörde lider bir konuma yükselmeyi, teknolojik gelişmeleri takip etmeyi, sektörde öncü olmak ve yeni ve etkili çözümler sunmayı vizyon olarak belirledik. Yine müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri odaklı bir yaklaşım benimsemek, müşteri ihtiyaçlarını anlamak, onlara değerli çözümler sunmak ve müşteri ilişkilerini güçlendirmek önem verdiğimiz vazgeçilmez vizyonumuzdur. Ayrıca sürdürülebilirlik ve çevresel sorumluluk, enerji verimliliği, atık yönetimi ve çevresel etkileri azaltmak. Küresel düzeyde etki oluşturmak, ihracat yaparak yeni pazarlara giriş yapmak, uluslararası müşterilere hizmet sunmak veya uluslararası projelerde yer almak, çalışanlara eğitim imkânları sağlamak, yeteneklerini geliştirmek ve iş tatmini oluşturmak, tedarikçiler, müşteriler, endüstri kuruluşları veya akademik kurumlarla ortaklık kurarak sektördeki bilgi ve kaynakları paylaşmak ve büyümeyi sağlamak diğer vizyonlarımızdır.

O zaman bizi arayabilirsiniz!

Yorum Yap

İçimdeki BEN, Dışımdaki SEN ve SAPANCA ...