Sapanca INFO

Lüks ve Konforun Buluştuğu Dubleks İkiz Villa

Sapanca’nın en prestijli mahallesi olan Rüstem Paşa Mahallesinde SERAKENT Sitesinde bulunan Dubleks İkiz Villa, lüks ve konforun bir araya geldiği benzersiz bir yaşam alanı sunar.

Konum:
Bu Lüks ve konforun buluştuğu Dubleks İkiz Villa Sapanca’nın en prestijli mahallesi olan Rüstem Paşa Mahallesinde SERAKENT Sitesinde bulunmaktadır. Mahalle, Sapanca ilçe merkezinin kuzeyinde konumlanan, çevresinde ki doğal güzellikler ve Sapanca Gölü’ne yakınlığı ile bilinen, sakin bir yaşam tarzı sunan Rüstem Paşa Mahallesinde bulunur.

Mahallede genellikle konutlar ve villa tipi evler bulunur. Rüstem Paşa Mahallesi, Sapanca ilçesinin merkezi olan Sapanca Belediyesi’nin hizmet alanı içinde yer alır. Sapanca’nın doğal güzelliklerinden etkilenen mimari tarz, Rüstem Paşa Mahallesi’ndeki yapıların tasarımında da kendini gösterir. Ayrıca, mahallede yeşil alanlar, parklar ve rekreasyon alanları da bulunur.

Özellikleri:
160 m2 Dublex İkiz Villa
Geniş ve ferah 3yatak odası 1 banyo 2WC
Geniş ve aydınlık yaşam alanları
Modern aletlerle donatılmış özel tasarlanmış mutfak.

Full Eşyalı:
Mülkümüzde mevcut olan eşyalar, hemen taşınmaya ve kullanmaya müsait olup taşındıktan sonra hızlı ve kolay bir şekilde yerleşmenize imkân sağlar. Mobilya ve eşya alım maliyetlerinizi azaltır. Her şeyin düzenli ve yerli yerinde olması, yaşamınızı düzenlemek için zaman ve çaba harcamanıza gerek bırakmaz.

Cam Kış Bahçesi:
Mülkümüzde ki kış bahçesi, iç mekân sıcaklığını koruyarak Sapanca’nın doğal ışığını iç ortama taşır. Dinlenme ve rekreasyon alanı olarak kullanabileceğiniz, yemek masası veya rahatlatıcı koltuklar yerleştirilerek keyifli bir yaşam alanı sunar.

Dış Mekân:
Çocuk Parkı, Futbol Sahası, Otopark alanı, Havuzu ve geniş bir bahçe ile çevrili olup, aileniz ve misafirlerinizle keyifli anlar geçirebileceğiniz mükemmel bir alan sunar.

Güvenlik:
7/24

Site Aidatı:
1.300 TL

Fiyatı:
8.600.000 TL

Pazarlık:
Yapılır

Eğer özel bir yaşam deneyimi istiyorsanız, mülkümüz sizin için ideal bir seçim olabilir. Detaylı bilgi almak, randevu almak veya yerinde bir gezinti yapmak için lütfen bize ulaşın.

Satış Sorumlusu :
Coşkun BALTA
0533 243 53 65

Macrolife Seyahat Acenteliği
İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı

Yorum Yap