Sapanca INFO

Sapanca’da Gün Organizasyonları

Lifetime Tourism Acentası düğün, davet, açılış, lansman, fuar, konser, doğum günü gibi günlük hayatımızın vazgeçilmez organizasyonlarında müşterilerine fikir, alternatif ve çeşitlilik sunarak müşterilerin istekleri doğrultusunda müşteri ile birlikte bütçesine uygun başarılı organizasyonlar gerçekleştirmektedir.

Bu organizasyonlarda müşteri memnuniyeti baz alınarak; demo, ürün performansını detaylı inceleme, sunumlar, makaleler gibi çalışmalar ile müşterinin zihnindeki soruları çözümüne yönelik çalışmalar yapmaktadır. 

Organizasyon, yapısı gereği karmaşık gibi görünen fakat birbirine sıkı sıkı bağlı bir düzen içerisinde işleyen doğru kurulmuş bir sistemdir. Bu sıkı bağlar insan kaynağı ve hayal gücünü zorlayan ürün çeşitliliğidir.

İster kurumsal organizasyon olsun, ister bireysel organizasyon olsun her zaman organizasyon konusunda danışabileceğiniz Lifetime Tourism Acentası, sizlerle sizlerle birlikte özenli organizasyonlara imza atmaya ve bu fotoğrafta yer almaya hazırdır.

Müşteri Lifetime Tourism Acentası ile irtibat kurarak yaptırmak istediği organizasyonu hakkında detay verir. Müşterinin isteği doğrultusunda organizasyon detaylandırılıp fiyatlandırılır. Eğer müşteri isterse işyerimizde bizi ziyaret edip daha detaylı bilgi alabilir. 

Organizasyon küçük çapta bir organizasyon ise telefonda veya mail ile rezervasyonunu yaptırıp kesinleştirebilir. Organizasyon kapsamlı bir organizasyon ise müşteri işyerine davet edilir veya bizzat müşterinin istediği yerde ziyaret edilip karşılıklı fikir alışverişi ile organizasyon detaylandırılıp sözleşme yapılır.  
Yorum Yap